Novinky

Zoznam 40 modelov od Xiaomi, ktoré dostanú update na MIUI9

Aktualizácie softvéru sú pre mnohých ľudí dôležité. Okrem nových funkcií prinášajú aj opravy chýb a aktualizácie zabezpečenia. Jednou z nevýhod nákupu lacnejších zariadení je to, že dostávajú menej aktualizácií ako vlajkové lode. Ale to nie je prípad každej spoločnosti.

Spoločnosť Xiaomi vyrába každý rok ohromné množstvo zariadení. Spoločnosť práve zverejnila 40 zariadení, ktoré dostanú v najbližšej dobe update na najnovšiu verziu MIUI9.

Okrem toho, že MIUI9 je výrazne rýchlejšia ako jej predchodca, nájdete v nej aj úplne nové funkcie ako napríklad:

  1. Multi-windowObrazovka sa dá rozdeliť na dve časti a na každej môžeš mať spustenú inú aplikáciu
  2. Mi Assistant Xiaomi sa snaží držať krok s ostatnými spoločnostami a tka prichádza s asistentom podobným ako Siri. Samozrejme je ešte v plienkach a jeho funkcionalita je ešte značne obmedzená.
  3. Image searchTeraz môžete vyhľadávať vizuálne podobné obrázky. Táto služba je podobná tej ktorú ponúka samotný Google.
  4. Notification filterMIUI 9 vám umožní zoraďovať si notifikácie podľa dôležitosti a tak máte vždy to najdôležitejšie správy úplne navrchu.
  5. Lockscreen shortcutsRozšírenie možností tvorby skratiek zo zamknutej obrazovky.
  6. Smart App launcherPodobne ako v službe Google Now on Tap. Vyberiete nejaký text a zobrazí sa možnosť okamžite vyhľadávať a získavať informácie.
  7. Performance improvents – značne vylepšenia výkonu a celkové zrýchlenie systému.

Zoznam modelov ktoré dostanú update na MIUI9

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *