Novinky, Tipy a triky

TIP: Tieto náramky premenia tvoj MiBand 2 na elegantný doplnok!

Už je tomu nejaký čas (presne 19 mesiacov), kedy Xiaomi predstavilo druhú generáciu náramku Xiaomi MiBand 2.  Neskôr v prvej polovici roku 2017 sa stal tento náramok najpredávanejším inteligentným náramkom na svete s predajnosťou viac než 20 miliónov kusov.

Pri takom množstve používateľov tak vznikol aj obrovský dopyt náhradných náramkoch. V našej ponuke nájdete najširšiu ponuku náhradných náramkov na trhu. Tu rovnako platí pravidlo 100 ľudí 100 chutí a tak sa výrobcovia začali predbiehať vo vymýšľaní rôznych druhov náramkov a ty si tak môžeš vybrať s obrovského množstva typov. Vznikli rôzne náramky určené pre športovcov či luxusných kovových náramkov, ktoré dokonalo padnú na akúkoľvek spoločenskú akciu alebo večierok. Z našej ponuky si vyberie skutočne každý. Aby ste to mali jednoduchšie, tak sme si pre vás pripravili pár tipov.

Tip pre športovcov

Karbónový náramok – ľahký, pevný a vodeodolný náramok s karbónovou štruktúrou a kovovým púzdrom, ktoré váš inteligentný náramok dokonalo ochráni. Zapínanie náramku je dostatočne pevné a tak sa nemusíte báť, že by ste náramok počas športovania stratili.

Náramok pre každú príležitosť

Kožený náramok – týmto náramkom nikdy nič nepokazíte. Eko koža s kvalitným prešívaním pôsobí naozaj elegantne a dodá vášmu inteligentnému náramku prémiový vzhľad.

Náramok ako dokonalý šperk

Kovový náramok – Tento náramok je skutočne pre najnáročnejších. Vyrobený je z prémiovej nerezovej ocele tzv. PEARL (krúžkovou) technológiou. Týmto náramkom zmeníte váš MiBand 2 na dokonalý šperk, ktorý bude reprezentovať váš spoločenský status. Zapínanie náramku zabezpečuje neodymiový magnet, ktorý sa zaraďuje k tým najsilnejším magnetom aké existujú a tak vieš, že ti náramok z ruky len tak nespadne a rovnako si udržuje minimalistický a veľmi elegantný vzhľad.

Klasický gumený náramok

Gumený náramok – Intelignetný náramok Xiaomi MiBand 2 sa dodáva len s obyčajným čiernym náramkom. U nás si môžete tento klasický gumený náramok zakúpiť až v 12 rôznych farebných prevedeniach, ktoré vám zaručia nevšednosť tohto náramku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *